Acer Servisi Ümitköy

Acer Ümitköy Servisi, Acer Tablet , Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Ümitköy, Özel Acer Servisi

       Ümitköy Acer servisi: Evlerimiz ve ofislerimizde kullandığımız en hassas cihazlardan bir tanesi olan bilgisayarlara çok iyi bakılmadığında zamanla onarım ve bakıma ihtiyaç duyacaklardır. Bu durumda Acer bilgisayarlarınızı işini bilen ve kaliteli hizmet veren teknik servislere götürmeniz gerekecektir.

       Burada devreye Ümitköy Acer Servisi olarak bizler giriyoruz. Acer Laptop ve bilgisayarlarınızın her türlü sorununu kolay bir şekilde bulabilmekte ve tamir edebilmekteyiz. Uzman ekiplerimiz bilgisayarlarınıza çok titiz bir şekilde bakmaktadırlar.

       Bilgisayarınızın herhangi bir yerindeki en ufak bir sorun bile bulunup onarılmaktadır. Onarım işlemleri yapıldıktan sonra bilgisayarlarınızın Acer Anakart, Ekran kartı, Klavye, Harddisk, Hdd, Ram, Lcd ce Led ekranı gibi parçalarının bakım ve temizliği de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de bilgisayarlarınız daha iyi bir performansa kavuşmaktadır.

       Ayrıca tamir işlemleri sırasında onarılamayan veya çok fazla hasar almış olan Acer şarj adaptörü, Acer bataryası gibi parçalarda stoklarımızdaki orijinal parçalar ile değiştirilmektedir. Yetkili bayiden parça bekleme gibi bir sıkıntımız olmadığı için bilgisayarlarınızı %90 aynı gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde geri alabilirsiniz.

Acer ücretsiz arıza tespiti

Acer Servisi Ümitköy

Acer Çağrı Merkezi; 0312 473 76 16 - 69
Acer Teknik Servis
Acer Şark Adaptörü
Acer Lcd Ekran
Acer Led Ekran
Acer Fan
Acer Anakart
Acer Ekran Kartı
Acer Ram
Acer Harddisk
Acer Klavye
Acer Batarya
Acer Menteşe, Kasa kapak vs...
Acer Laptop Servisi olarak Ankara’nın birçok semtlerine Acer Teknik Servisi hizmeti vermekteyiz Çankaya Acer Servisi, Balgat Acer Servisi, Dikmen Acer Servisi, Kızılay Acer Servisi olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine Acer Notebook Tamiri, Acer Laptop Tamiri, Acer Bilgisayar Servisi ve Acer Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Laptop Yedek Parça satışlarını yapmaktayız.

Acer İletişim

Kabil Cad 74/A Öveçler / ANKARA
Tell: 0312 473 76 16  |  0312 473 76 69
Ankara Acer Servisi