Acer Servisi Ümitköy  Acer Servis Ankara

Acer Servisi Ümitköy

Ümitköy Acer servisi: Evlerimiz ve ofislerimizde kullandığımız en hassas cihazlardan bir tanesi olan bilgisayarlara çok iyi bakılmadığında zamanla onarım ve bakıma ihtiyaç duyacaklardır. Bu durumda Acer bilgisayarlarınızı işini bilen ve kaliteli hizmet veren teknik servislere götürmeniz gerekecektir. Burada devreye Ümitköy Acer Servisi olarak bizler giriyoruz. Acer Laptop ve bilgisayarlarınızın her türlü sorununu kolay bir şekilde bulabilmekte ve tamir edebilmekteyiz. Uzman ekiplerimiz bilgisayarlarınıza çok titiz bir şekilde bakmaktadırlar.

Bilgisayarınızın herhangi bir yerindeki en ufak bir sorun bile bulunup onarılmaktadır. Onarım işlemleri yapıldıktan sonra bilgisayarlarınızın Acer Anakart, Ekran kartı, Klavye, Harddisk, Hdd, Ram, Lcd ce Led ekranı gibi parçalarının bakım ve temizliği de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de bilgisayarlarınız daha iyi bir performansa kavuşmaktadır.

Ayrıca tamir işlemleri sırasında onarılamayan veya çok fazla hasar almış olan Acer şarj adaptörü, Acer bataryası gibi parçalarda stoklarımızdaki orijinal parçalar ile değiştirilmektedir. Yetkili bayiden parça bekleme gibi bir sıkıntımız olmadığı için bilgisayarlarınızı %90 aynı gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde geri alabilirsiniz.

Etiketler: Ümitköy Acer Servisi - Acer Laptop tamiri - Acer Yedek Parça - Acer Notebook Tamiri - Acer Bilgisayar Servisi