Acer Teknik Servisi

Acer Notebook Ekranı Açılmıyor

     Acer Notebook Ekranı Açılmıyor: Acer Laptopunuzu açtığınız halde ekranınıza görüntü gelmiyorsa öncelikle açma tuşuna bastığınızda laptopta herhangi bir hareket olup olmadığını gözlemlemeniz gerekir. Eğer laptopunuzun ledleri yanıyor ve fanı çalışıyorsa ancak ekrana görüntü gelmiyorsa adaptörünüz bozulmuş ve doğru voltaj vermiyor olabilir. Bu durumda adaptörünüzü değiştirerek sorununuzu çözümleyebilirsiniz.

     Acer laptop ekran açılmıyor sorununuz adaptörünüz dışında ekranınızdan kaynaklanan sorunlardan da meydana gelebilir. Laptopunuzu harici bir monitöre bağlayarak sorunun ekranınızdan kaynaklanıp kaynaklanmadığını öğrenebilirsiniz. Eğer bağladığınız harici monitöre görüntü geliyorsa Acer laptop ekran açılmıyor problemi ekranınızdan kaynaklanıyordur. Bu durumda ekranınızın değişmesi ya da bir teknik serviste onarılması gerekmektedir. Bu konuda bir Acer teknik servisten yardım almanız gerekecektir.

Acer Notebook Ekran Açılmıyor

     Acer marka laptopların onarım ve bakımında müşterilerine kaliteli bir hizmet vermekte olan teknik servisimizin deneyimli ve uzman ekibi Acer laptop ekran açılmıyor probleminize laptopunuzu detaylı bir şekilde inceleyerek arızaya hangi sorunun neden olduğunu kısa süre içerisinde tespit edecek ve sizi konu hakkında bilgilendirerek onaylamanız durumunda gereken onarım ya da değişimi yapacaktır.