Acer Servis Ankara

Kızılay Acer Servisi

Kızılay Acer servisi: Gün geçtikçe her bilgisayar gibi Acer Laptop , Tablet ve bilgisayarlarınızda bakıma ve onarıma ihtiyaç duyacaklardır. Sizin için çok fazla önemi bulunan bilgisayarlarınızı kolay kolay herkese emanet edemezsiniz. Bizde bunun bilincinde olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan kaliteli personellerimiz sayesinde sizlere son derece kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Ekiplerimiz Acer Bilgisayarınızın arızasını ücretsiz olarak tespit ettikten sonra onay vermeniz durumunda bilgisayarınız çok hızlı bir şekilde tamir edilecek ve bakımı gerçekleştirilecektir. Stoklarımızda klavye, ram, anakart, Acer Lcd ve Led ekran ve diğer tüm Acer Yedek parçaları bulunduğu için bilgisayarlarınız parça gelmesini beklemeden onarıma sokulmaktadır. Bilgisayarlarınızın arızalı kısımlarının onarımı yapılırken aynı zamanda da diğer parçalarının bakımı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Acer şarj adaptörü, Acer ekran kartı, Acer batarya ve daha birçok parçada tamamen orijinal parçaları kullandığımız için bilgisayarlarınız ilk günkü gibi olacaktır. Yaptığımız titiz ve hızlı bakım sonrasında %90 ihtimalle bilgisayarınızı aynı gün içerisinde tekrar geri alacaksınız. Bilgisayarınızı elinize aldığınız zaman aradaki farkı kısa sürede sizde fark edeceksiniz. Bilgisayarlarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız Kızılay Acer Servisi olarak bizleri tercih etmelisiniz.

Etiketler: Kızılay Acer Servisi - Kızılay Acer Teknik Servisi - Kızılay Acer Notebook Tamiri - Kızılay Acer Laptop Tamiri

Sıhhıye Acer Servisi

Sıhhıye Acer servisi: Bilgisayarlar birçok işi aynı anda yapabildiğimiz bizim için oldukça önemli araçların başında gelmektedir. Bu nedenle günlük hayatta çok sık şekilde bilgisayarlarınızı kullanmak zorunda kalırsınız. Bilgisayarlarınızı sık olarak kullandığınızda zamanla bakıma ve onarıma ihtiyaç duyacaklardır.

Sıhhıye Acer servisi: Bilgisayarlarınızın bakım ve onarımlarını ise güvenilir firmalara yaptırmanız gerekecektir. Çünkü anakart, ram, Acer akran kartı gibi parçalar hassas aletler oldukları için dikkatli bir şekilde onarılmalıdırlar. Sıhhiye Acer Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin Acer bilgisayarlarını büyük bir dikkatle tamir etmekteyiz. Bilgisayarınızda meydana gelen sorun ne olursa olsun uzman personellerimiz sorununuzu çok kolay bir şekilde çözmektedir.

Acer bilgisayarlarınızın tamiri yapıldığı sırada bilgisayarlarınızın fan gibi diğer donanımlarına da ücretsiz olarak bakım uygulanır. Bu sayede de bilgisayarınızdan daha iyi performans almanız sağlanmış olur. Stoklarımızda Acer batarya, Acer şarj adaptörü, klavye, Lcd ve Led ekran ve daha farklı onlarca orijinal parça bulunduğu için bilgisayarlarınızı çok hızlı bir şekilde tamir etmekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaşılmaması durumunda bilgisayarınızı bakıma bıraktığınız gün geri alabilirsiniz.

Etiketler: Sıhhıye Acer Servisi - Sıhhıye Acer Teknik Servisi - Sıhhıye Acer Notebook Tamiri - Sıhhıye Acer Laptop Tamiri

Ulus Acer Servisi

Ulus Acer servisi: Bilgisayar bakım ve onarımı ciddi bir iştir. Bilgisayarlarınızın tamirini titiz bir şekilde yapmak ve bilgisayarlarınıza kendi bilgisayarımızmış gibi bakmak bizim görevimizdir. Ulus Acer Servisimizdeki alanında uzman personellerimiz her türlü Acer bilgisayarınızın bakım ve onarımını gerçekleştirebilmektedir.

Bilgisayarınız ile şubemize geldiğiniz zaman Acer bilgisayarınızın sorunları sizden ücret talep edilmeden incelenecektir. Daha sonra ise size sorunlu parçalar ve bakım işleminin ne ne kadar tutacağı söylenecektir. Sizinde onay vermeniz durumunda bilgisayarın tamir işlemine başlanacaktır. Bilgisayarınız tamir edilirken klavye, Acer ekran kartı, fan, ram, anakart gibi parçalarında bakımı ve temizliği ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecektir. Bu sayede de bilgisayarınızın performansı ilk günkü gibi olacaktır.

Bazı durumlarda bilgisayarınızın parçalarının değişmesi gerekebilir. Acer şarj adaptörü, Acer batarya, Lcd ve Led ekran ve diğer tüm Acer parçaları stoklarımızda bulunduğu için bilgisayarlarınızın tamirini çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. İşini bilen personellerimiz sayesinde bilgisayarlarınızı herhangi bir sorun çıkmaması halinde aynı gün içerisinde tekrar onarılmış bir şekilde alma şansınız bulunmaktadır.

Etiketler: Ulus Acer Servisi - Ulus Acer Teknik Servisi - Ulus Acer Notebook Tamiri - Ulus Acer Laptop Tamiri