Acer Teknik Servisi

Acer Aspire 6530G Laptop

                Modelde ön plana çıkan temel nokta taşınılabilirlik şüphesiz. Laptop kullanımı taşımaya dayalı olan bireyler için ideal bir kullanım sağladığını söyleyebiliriz. Sadece bu açıdan tercih sebebi barındırmıyor. Acer laptop bu modeli ile HD görüntü kalitesini yaşayabileceğiniz 16 inch boyutundaki ekranı ile grafik özellikleri açısından sizi tatmin edecek. Özellikle parlak ekran olması ile görüntünüz çok daha kaliteli. Işık yansıma probleminin ise sorun olacağını düşünmüyoruz. Ekranı oynattığınızda bu tarz bir parlama sorununu rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

                İşlemci olarak 2.1 ghz AMD kullanılmış. Bu zaman zaman performansı düşürse de ciddi bir sorun oluşturmuyor. Acer Aspire 6530G modeli 3 gb DDR 2 ram sahibi. Teknik özellikleri ile ideal olmasa da ciddi sorunlar yaşamanızı sağlayacak bir model değil. Özellikle oyun ve film noktasında kullanımı ağırlıklı olanlar için iyi bir model olduğunu söyleyebiliriz. Bir eksisi ise gürültüsü. Maalesef fan gürültüsü zaman zaman rahatsız edici olabiliyor. Bunun dışında çok bariz eksiği olmayan bir model Acer Aspire 6530.

Acer Aspire 6530G Laptop

Acer Teknik Servisi olarak Acer 6530G Laptopun Tamir Bakım hizmetlerini ve Acer 6530G Bilgisayarın Yedek parçaları hizmetlerini vermekteyiz.

Acer Aspire 6530G Şarj Adaptör satışı
Acer Aspire 6530G Lcd ve Led Ekran değişimi
Acer Aspire 6530G Batarya satışı
Acer Aspire 6530G Harddisk değişimi
Acer Aspire 6530G Klavye değişimi
Acer Aspire 6530G Ekran kartı değişimi ve tamiri
Acer Aspire 6530G Anakart değişimi ve tamiri
Acer Aspire 6530G Ram değişimi
ve diyer tüm yedek parçalar teknik servisimizde bulunmaktadır.