Çayyolu Acer Servisi

Acer Çayyolu Servisi, Acer Tablet , Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Çayyolu

       Çayyolu Acer Servisi; Elimizde bulunan orijinal ürünler sayesinde Acer bilgisayarınızın sorunu en hızlı şekilde çözülür. Eğer ekran kartınızda sorun olursa Acer Ekran Kartı hemen bilgisayarınıza takılabilir. Ya da anakartta sorun olduğu zaman Anakart kurtarma için çalışmalar yapılabilir. Bilgisayarlar bozulduğunda bilgilerinin bulunduğu Harddiske ulaşılabilir, bilgilerinizin alımını da servisimiz ile sağlayabilirsiniz.  Şarj Adaptörü, Klavye gibi yedek parçalar da servisimizde bulunmaktadır.

Acer servis her konuda sizin yardımcınız.

Çayyolu Acer Servisi

       Acer; Tayvan merkezli bilgisayar ve donanım üreten bir markadır. Yıllardır bu işle uğraşmanın verdiği tecrübe ile alanında en iyi bilgisayarları, laptopları üretmektedir.

       Teknolojik ürün alınırken söylenen garanti ve servis sözleri her firmanın yapabileceği bir başarı değildir. Ama acer marka için bu böyle değildir. Acer servisi olarak size en iyi hizmeti vermek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Teknolojik üründe her türlü arızalarla karşılaşılabilir. Örneğin Acer şarj aletinde bozulma gözlenebilir. Böyle durumda hemen acer servise başvurarak en hızlı çözüme ulaşılır. Ya da Acer Batarya bozulabilir. Böyle bir durumda hemen servise getirilen bilgisayarın bakımı ve batarya transferi sağlanabilir. Şarj aleti ve batarya dışında LCD ve LED ekran sorunları yaşanabilir.

Acer Servisi Bilkent

Acer Bilgisayarınızı kullanım amacınıza uygun düzenlemenize yardım edecek eğitimli personele sahip Bilkent Acer servisine güvenebilirsiniz. Acer marka bilgisayarlara bakım, onarım ve yedek parça değişiklikleri yapmak bizim işimizdir. Bize gelen bilgisayarlara öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Daha sonra müşteri ile irtibata geçilmekte ve fiyat konusunda onay alınırsa işlemlere devam edilmektedir. Servislerimizde yedek parça değişiklikleri kısa sürede yapılmaktadır.

Her model Acer marka bilgisayar için yedek parçalar servislerimizde bulunmaktadır. Yedek parçaların başka bir şehirden gelmesi gibi bir ek süre gerekmemektedir. Acer şarj adaptörlerinin orijinallerinin kullanılması önemlidir. Notebooklarımızın elektrik olmadığında çalışmasını sağlayan Acer bataryalar uzun ömürlü olmalıdır. LED ve LCD ekran değişimlerinde orijinal Acer ekranların tercih edilmesi önemlidir. Çünkü orijinal olmayan ekranlar göz sağlığınızı tehlikeye atarlar. Servislerimizde orijinal Acer ekran kartları satışı ve ekran kartı tamiri de yapılmaktadır. Laptoplarınıza Türkçe Q veya F klayveler çok kısa bir süre içerisinde takılmaktadır. 1 gb, 2 gb, 3 gb, 4 gb, 6 gb, 8 gb,10 gb, 16 gb boyutlarında Ram’ler kullanım amacınıza uygun 10 dk’da takılmaktadır. Acer anakartınızın bakımını yaptırarak bilgisayarınızı güçlendirin.

Acer Bilgisayarlarınız servisimizde teknik arkadaşlarımızın kısa kontrolünden sonra arızası ve sorunları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Acer Laptop Servisi olarak Ankara’nın birçok semtlerine Acer Teknik Servisi hizmeti vermekteyiz Çankaya Acer Servisi, Balgat Acer Servisi, Dikmen Acer Servisi, Kızılay Acer Servisi olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine Acer Notebook Tamiri, Acer Laptop Tamiri, Acer Bilgisayar Servisi ve Acer Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Laptop Yedek Parça satışlarını yapmaktayız.

İletişim:
Kabil Cad 74/A Öveçler / ANKARA
Tell: 0312 473 76 16  |  0312 473 76 69
Ankara Acer Servisi