Acer Teknik Servisi

Acer Laptop Mavi Ekran Hatası Veriyor

     Acer Laptop mavi ekran hatası veriyor: Günümüzde pek çok farklı markada bilgisayar üretimi yapılmaktadır. Bilgisayarların üretiminde kalite çok önemlidir. Kullanılan malzemeler, içeriğin kalitesini ve ömrünü belirler. Bazı markalar bilgisayarı ucuza satar ancak ucuza mal etmesi sayesinde ucuza satma şansını yakalar. Bu da bilgisayarın kısa sürede arıza vermesine neden olur.

     Acer marka laptoplar da zaman zaman sürekli arıza durumuna geçebilirler. Ekran kartı arızası bunların arasında en sık rastlanan hatalardan birisidir ve insanlar genelde Acer laptop mavi ekran hatası veriyor şikayeti ile çeşitli servislere giderler. Ancak servisler bu sorunu her zaman çözemezler ya da onarım esnasında yeterinde dikkatli davranmazlar. Bunun haricinde sıfır ekran kartı takmak yerine onarımda ikinci elden düşme ekran kartları ile bilgisayarı tamir etmeye çalışırlar. Ne yazık ki özellikle elektronikte ikinci el kullanımı oldukça risklidir.

     Acer Teknik Servisimiz onarım sırasında bilgisayarınıza olabildiğince nazik davranır ve sorunu temelli olarak çözme yöntemlerini kullanır. Geçici çözümler sunarak, sizlerin tekrar tekrar sorun yaşamanıza mahal vermez ve tamir edilen bilgisayarınız aynı sorunu bir daha kolay kolay göstermez.

Acer Laptop Mavi Ekran Hatası Veriyor

Nedenleri:
1- Ram arızalanmış olabilir
2- Hdd Arızalanmış olabilir
3- Viruz bulaşmış olabilir