Acer Teknik Servisi

Acer Laptop Çok Yavaş Çalışıyor

     Eğer Acer marka laptopunuz ilk aldığınız zamanlara göre çok daha yavaş çalışıyorsa bu durumun birden fazla sebebi olabilmektedir. Acer laptop çok yavaş çalışıyor şikayetiniz bulunuyorsa işlemciniz aşırı ısınıyor olabilir. Bu durumda fanınıza bakım yaptırabilir problemin devam edip etmediğini gözlemleyebilirsiniz.

     Sisteminize bulaşmış bir virüste yavaş çalışma sıkıntısı yaratıyor olabilir. Sisteminizi bir anti virüs programı ile taratarak bulaşmış bir virüs bulunuyorsa temizlemesini yapabilirsiniz. Eğer Acer laptop çok yavaş çalışıyor sıkıntısı devam ediyorsa laptopunuza son yüklediğiniz yazılımları kaldırarak düzelme olup olmadığını takip edebilirsiniz. Belleğinizde yeterli hafıza alanı bulunmadığı için de yavaş çalışma problemi yaşıyor olabilirsiniz. Sisteminizde bulunan gereksiz programları kaldırarak yeniden yavaş çalışma sıkıntısı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

     Tüm bu çözüm yollarını denemenize rağmen eğer hala Acer Bilgisayar çok yavaş çalışıyor probleminiz devam ediyorsa Acer bilgisayar onarım ve bakımı konusunda son derece uzman bir teknik ekibe sahip olan teknik servisimize laptopunuzu getirerek gereken incelemenin yapılmasını ve yavaş çalışma sıkıntısının giderilmesi için gereken onarımın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Acer Laptop Çok Yavaş Çalışıyor

Nedenleri
1- Uzun süredir bakım yapılmamış olaması
2- Virus bulaşmış olaması
3- Diriverların güncelleme yapılmaması
4- kapasitenin üstünde kullanılması
5- Yüksek volumlü programların kullanılması
6- Özellik olarak eski kalmış olaması (Ram, İşlemci, Hdd, Ekran kartı)