Balgat Acer Servisi

Acer Balgat Servisi, Acer Tablet , Laptop ve Masaüstü Bilgisayar Tamir Bakım Servisi Balgat

       Balgat Acer Servisi; Ankara’nın en gelişmiş teknik servisi olarak uzman ekiplerimizce bilgisayarlarınızı ilk günkü performanslarına getirmekteyiz. Zamanla bozulan bilgisayarlarımızın hızları git gide yavaşlamaktadır. Ayrıca dikkatsiz kullanımlarımızdan dolayı da bilgisayarlarımıza ister istemez zarar vermekteyiz. Balgat Acer servisi olarak tamir ettiğimiz bilgisayarlarınıza garanti süresi tanıyarak bir daha arızalanırsa ücret almadan tekrardan tamirlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

       Bozulan cihazlarınızı ister Balgat Acer Bilgisayar servisimize getirin isterseniz de müşteri hizmetlerimizi arayarak personelimizin arayarak gereli bilgileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetimizi arayıp arıza kaydı yaptırıp Anlaşmalı kargo ile adresimize ücretsiz gönderebilme imkânına sahipsiniz. Balgat Acer teknik servisimize getirilen bilgisayarlarınızın tamirini en kısa sürede tamamlamaktayız.

Acer Servisi Balgat

Acer Şarj adaptörü, Acer Batarya, Acer Ekran kartı, Anakart, ram, hdd, klavye gibi bir çok parça stoklarımızda...

       Ayrıca Ankara’nın en büyük deposuna sahip olan servisimiz bilgisayarlarınız için tüm yedek parçaları bulundurmaktadır. Böylece bilgisayarlarınıza parça değişimi yapılacak ise hazırda bulundurduğumuz yedek parçaları kullanarak sizlerin de zamanını çalmamış olmaktayız. Siz evlerinizde ya da servimizde kahvenizi yudumlarken bizlerde tamir işlemlerini tamamlayıp cihazlarınızı sizlere teslim etmekteyiz.

       Acer servisinin siz sunduğu imkânlar arasında müşterilerin en çok memnun kaldığı hizmet ise checkbook paketidir. Checkbook paketinin içinde dış yüzey, klavye, LCD, ekran temizliği, soğutucu fan, hava kanalı ve işlemci termal pad yenilenmesi gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Bu paketi aldığınızda bilgisayarlarınızın ilk günkü hızına kavuşacaktır.

       Acer Laptop ve Bilgisayar markasının teknik servis hizmetleri diğer teknik servislerden kat kat üstündür. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Acer marka teknik servisi Dünya’nın her yerinde bulunmaktadır. Türkiye’de de hizmet veren bu markanın teknik servisi olarak yaptığımız işten gurur duymaktayız.

       Acer teknik servisi siz değerli müşterilerimizi düşünerek hizmetler yaratmaktadır. Fark yaratan hizmet anlayışı sayesinde birçok tüketici tarafından memnun kalınan Acer marka gün geçtikçe çıkardığı bilgisayar modelleriyle de adını duyurmaktadır. Balgat Acer Laptop servisi olarak tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunmaktayız.

Acer Laptop Servisi olarak Ankara’nın birçok semtlerine Acer Teknik Servisi hizmeti vermekteyiz Çankaya Acer Servisi, Balgat Acer Servisi, Dikmen Acer Servisi, Kızılay Acer Servisi olarak Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine Acer Notebook Tamiri, Acer Laptop Tamiri, Acer Bilgisayar Servisi ve Acer Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca Acer Şarj Adaptörü, Acer Batarya, Acer Laptop Yedek Parça satışlarını yapmaktayız.

Acer İletişim

Kabil Cad 74/A Öveçler / ANKARA
Tell: 0312 473 76 16  |  0312 473 76 69
Ankara Acer Servisi