Balgat Acer Servisi  Acer Servis Ankara

Balgat Acer Servisi

Balgat Acer Servisi: Ankara’nın en gelişmiş teknik servis olarak uzman ekiplerimizce arıza ve sorunlar ne olura olsun, Acer Laptop ve bilgisayarlarınızı ilk günkü performanslarına getirmekteyiz. Zamanla bozulan bilgisayarlarımızın hızları git gide yavaşlamaktadır. Ayrıca dikkatsiz kullanımlarımızdan dolayı da bilgisayarlarımıza ister istemez zarar vermekteyiz. Balgat Acer servisi olarak tamir ettiğimiz bilgisayarlarınıza garanti süresi tanıyarak bir daha arızalanırsa ücret almadan tekrardan tamirlerini gerçekleştirebilmekteyiz.

Bozulan cihazlarınızı ister Balgat Acer Bilgisayar servisimize getirin isterseniz de müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetimizi arayıp arıza kaydı yaptırıp Anlaşmalı kargo ile adresimize ücretsiz gönderebilme imkânına sahipsiniz. Balgat Acer teknik servisimize getirilen bilgisayarlarınızın tamirini en kısa sürede tamamlamaktayız. Acer Şarj adaptörü, Acer Batarya, Acer Ekran kartı, Anakart, ram, hdd, klavye gibi bir çok parça stoklarımızda...

Etiketler: Balgat Acer Servisi - Acer Teknik Servisi - Acer Laptop Tamiri - Acer Notebook Tamiri - Acer Bilğissayar Servisi Balgat

Balgat Acer Teknik Servisi

Balgat Acer Teknik Servisi

Ayrıca Ankara’nın en büyük deposuna sahip olan Balgat Acer servisimiz bilgisayarlarınız için tüm yedek parçaları bulundurmaktadır. Böylece bilgisayarlarınıza parça değişimi yapılacak ise hazırda bulundurduğumuz yedek parçaları kullanarak sizlerin de zamanını çalmamış olmaktayız. Siz evlerinizde ya da servimizde kahvenizi yudumlarken bizlerde tamir işlemlerini tamamlayıp cihazlarınızı sizlere teslim etmekteyiz.

Balgat Acer servisinin siz sunduğu imkânlar arasında müşterilerin en çok memnun kaldığı hizmet ise checkbook paketidir. Checkbook paketinin içinde dış yüzey, klavye, LCD, ekran temizliği, soğutucu fan, hava kanalı ve işlemci termal pad yenilenmesi gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Bu paketi aldığınızda bilgisayarlarınızın ilk günkü hızına kavuşacaktır.

Acer Laptop ve Bilgisayar markasının teknik servis hizmetleri diğer teknik servislerden kat kat üstündür. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyen Balgat Acer teknik servisi Dünya’nın her yerinde bulunmaktadır. Türkiye’de de hizmet veren bu markanın teknik servisi olarak yaptığımız işten gurur duymaktayız.

Balgat Acer teknik servisi siz değerli müşterilerimizi düşünerek hizmetler yaratmaktadır. Fark yaratan hizmet anlayışı sayesinde birçok tüketici tarafından memnun kalınan Acer marka gün geçtikçe çıkardığı bilgisayar modelleriyle de adını duyurmaktadır. Balgat Acer Laptop servisi olarak tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sizlere sunmaktayız.

Acer İletişim

Kabil Cad 74/A Öveçler / ANKARA
Tell: 0312 473 76 16  |  0312 473 76 69
Ankara Acer Servisi